Kminek.pl – startujemy!

Logo Kminek.pl

Jest mi niezmiernie miło oznajmić, iż z dniem dzisiejszym magazyn kminek.pl oficjalnie rozpoczął swoją działalność w Internecie. Dla Was drodzy Czytelnicy ten dzień zapewne nie różni się zbytnio od pozostałych, jednak dla mnie ma on szczególne znaczenie. Oto bowiem urzeczywistnił się pomysł, z którym nosiłem się od dawna i w realizację którego włożyłem całkiem sporo pracy. Dziś mogę z dumą powiedzieć, że ten wysiłek się opłacił i wreszcie, jako webmaster, znalazłem swoje miejsce w Sieci :)

Co w środku?

Kminek.pl to artykuły, najnowsze wiadomości, trendy z zakresu nowoczesnych technik projektowania stron i aplikacji internetowych – czyli wszystko to, czym pasjonuję się najbardziej. Osią serwisu są trzy działy:

  • Artykuły – czyli kompleksowe i wartościowe merytorycznie opracowania zagadnień, z którymi webmasterzy/webdeveloperzy/e-marketingowcy spotykają się w codziennej pracy. Jeśli jesteś ekspertem w danym obszarze i chciałbyś podzielić się swoją wiedzą, łamy tego działu stoją dla Ciebie otworem (zobacz informacje dla autorów).
  • Kminek Blog – to bieżące informacje z życia serwisu i miejsce na „mini-artykuły”, które w większym lub mniejszym stopniu nawiązują do głównego nurtu tematycznego serwisu, pozostając jednak w szeroko pojętym obszarze Internetu, komputerów, oprogramowania i branży IT
  • Znalezione w Sieci – nowe strony, nowe narzędzia, nowe technologie, nowe trendy, nowe usługi – czyli wszystko to, co pojawiło się ostatnio w Sieci i co wydaje się ważne z punktu widzenia webmastera/webdevelopera

Jak to w przypadku premier bywa, każdej z nich, oprócz normalnego w takich sytuacjach podekscytowania, towarzyszy też pewna doza obawy o przyjęcie ze strony publiczności (która potrafi być bardzo wybredna). Te rozterki z dniem dzisiejszym stały się także moim udziałem, jednak mam głęboką nadzieję, że i Wam niniejszy serwis przypadnie do gustu i zechcecie aktywnie włączyć się w jego życie, wspierając go pomysłami, komentarzami i swoją wiedzą. Bo kminek to miejsce stworzone dla Was!

Bardzo gorąco zapraszam Was do dyskusji na temat idei, szaty graficznej i funkcjonalności serwisu. Będę wdzięczny za Wasze opinie, sugestie, słowa wsparcia i krytyki – w przypadku tego ostatniego proszę o łagodny wymiar kary :)

Na koniec chciałbym szczególnie podziękować mojej Drugiej Połówce za wyrozumiałość, z jaką spotkałem się poświęcając dużą część wolnego czasu temu projektowi.

Pozdrawiam,
Grzesiek

Czytaj więcej:
Kminek Blog
Tagi:
  1. Marcin 1

    To ja będę pierwszym (a już na pewno jednym z pierwszych) kto pospieszy z gratulacjami :) Sam niedawno zacząłem blogowanie więc wiem jako to jest na początku. Trzymam więc kciuki. O samym serwisie kminek.pl wiele jeszcze powiedzieć nie mogę – jak zapewne sam wiesz jeszcze nie bardzo jest o czym (treści nie za wiele, a w każdym blogu to akurat, dla mnie, liczy sie najbardziej), ale wygląda wszystko obiecująco. Trochę drażni mnie ten zielony kolor na górze strony (jakoś nie pasuje mi do tego co jest niżej), ale to pewnie kwestia gustu. Na Twojego bloga będę pewnie zaglądał i mam nadzieję, że całość "pociągniesz" w sposób, który sprawi, że będę powracał chętnie i z przyjemnością. Pozdrawiam. Marcin

Dodaj komentarz * pola obowiązkowe

 
 

Dozwolone tagi HTML: <strong> <em> <a href="" title=""> <code> <pre lang=""> <blockquote cite="">

Komentarze są moderowane. Mile widziane wpisy wnoszące nowe, ciekawe informacje do omawianego tematu
lub sygnalizujące ewentualne błędy merytoryczne. Wszelkie przejawy spamu lub nieetycznego zachowania bedą
karane blokadą adresu IP/domeny.