kminek.pl

Kminek.pl – startujemy!

19 Dec, 2007  |  Kminek Blog

Jest mi niezmiernie miło oznajmić, iż z dniem dzisiejszym magazyn kminek.pl oficjalnie rozpoczął swoją działalność w Internecie. Dla Was drodzy Czytelnicy ten dzień zapewne nie różni się zbytnio od pozostałych, jednak dla mnie ma on szczególne znaczenie. Oto bowiem urzeczywistnił się pomysł, z którym nosiłem się od dawna i w realizację którego włożyłem całkiem sporo pracy. Dziś mogę z dumą powiedzieć, że ten wysiłek się opłacił i wreszcie, jako webmaster, znalazłem swoje miejsce w Sieci :)

Co w środku?

Kminek.pl to artykuły, najnowsze wiadomości, trendy z zakresu nowoczesnych technik projektowania stron i aplikacji internetowych – czyli wszystko to, czym pasjonuję się najbardziej. Osią serwisu są trzy działy:

Jak to w przypadku premier bywa, każdej z nich, oprócz normalnego w takich sytuacjach podekscytowania, towarzyszy też pewna doza obawy o przyjęcie ze strony publiczności (która potrafi być bardzo wybredna). Te rozterki z dniem dzisiejszym stały się także moim udziałem, jednak mam głęboką nadzieję, że i Wam niniejszy serwis przypadnie do gustu i zechcecie aktywnie włączyć się w jego życie, wspierając go pomysłami, komentarzami i swoją wiedzą. Bo kminek to miejsce stworzone dla Was!

Bardzo gorąco zapraszam Was do dyskusji na temat idei, szaty graficznej i funkcjonalności serwisu. Będę wdzięczny za Wasze opinie, sugestie, słowa wsparcia i krytyki – w przypadku tego ostatniego proszę o łagodny wymiar kary :)

Na koniec chciałbym szczególnie podziękować mojej Drugiej Połówce za wyrozumiałość, z jaką spotkałem się poświęcając dużą część wolnego czasu temu projektowi.

Pozdrawiam,
Grzesiek

-----

Wydrukowano z: https://www.kminek.pl/kminek-startujemy/

Lista adresów URL występujących w tekście:

© 2007-2020 kminek.pl