Prawa autorskie i prywatność

Prawa autorskie

Teksty publikowane na łamach magazynu kminek.pl są własnością intelektualną ich autorów i chronione są prawem autorskim. Oznacza to, że powielanie ich fragmentów lub całości w jakiejkolwiek formie bez wyraźnej zgody autora jest zabronione i zostanie należycie napiętnowane.

Autorzy tekstów mają pełne prawo do ich re-publikacji w druku lub innych miejscach sieciowych i nie są zobligowani do informowania o tym fakcie magazynu kminek.pl.

Layout magazynu kminek.pl – będący unikalną kombinacją elementów graficznych, kolorów i bloków tekstu o charakterystycznym układzie i typografii – jest chroniony prawem autorskim i nie może być kopiowany.

Prywatność

Kminek.pl przywiązuje szczególną uwagę do zasad poszanowania prywatności swoich użytkowników.

privacy

Domyślnie serwis kminek.pl zapisuje w ciasteczku (ang. cookie) na Twoim komputerze Twoje imię/pseudonim oraz adres e-mail (podawane podczas komentowania wpisów/artykułów). W ten sposób nie musisz ponownie wpisywać tych danych za każdym razem, kiedy chcesz dodać komentarz. Jeśli nie chcesz, aby Twoje imię i adres e-mail były zapamiętywane w ten sposób, odznacz opcję Nie zapisuj moich danych na tym komputerze na formularzu Dodaj komentarz.

Niniejsza witryna wykorzystuje systemy śledzące (Google Analytics) do gromadzenia podstawowych danych dotyczących wizyt użytkowników (adresy IP, ścieżki nawigacji, wykorzystywane przeglądarki, systemy operacyjne itp.) Jeśli nie chcesz, aby tego rodzaju dane z Twojego komputera były zbierane, skorzystaj z formularza Ustawienia prywatności.

Uwaga!
Aby poniższe ustawienia prywatności zostały zapamiętane, Twoja przeglądarka musi mieć włączona obsługę ciasteczek. Usunięcie ciasteczek jest równoznaczne z przywróceniem domyślnych ustawień prywatności (monitoring włączony).

Ustawienia prywatności

Systemy śledzące wykorzystywane na kminek.pl zbierają informacje z tego komputera.

Monitoring włączony