kminek.pl

Kminek ma sponsora! Konkurs z nagrodami!

1 Apr, 2009  |  Kminek Blog

Przyszła wiosna i a wraz z nią naprawdę fantastyczna wiadomość dla wszystkich, którzy zaglądają na kminek.pl. Jestem tak podekscytowany, że postanowiłem podzielić się nią już dzisiaj, mimo że mamy 1 kwietnia i część z Was być może potraktuje tę informację jako prima aprilisowy żart. Nic bardziej mylnego.

Otóż przed paroma dniami dostałem maila od przedstawiciela podmiotu, który chciałby zostać oficjalnym sponsorem magazynu kminek.pl w zamian za wyłączność na reklamę w ramach serwisu. Jesteśmy już po uzgodnieniach dotyczących szczegółów współpracy. Dosłownie na dniach na stronie pojawią się reklamy i poznacie tożsamość naszego mecensa. Wiedząc jaki jest stosunek doświadczonych internautów do reklam, ze swojej strony pragnę zapewnić Was, że dokładam wszelkich starań, aby bannery były maksymalnie nieinwazyjne i nie zakłócały odbioru podstawowej treści serwisu.

Zastrzyk finansowy oznacza, że na kminku treści pojawiać się będą częściej i ich jakość merytoryczna będzie jeszcze większa (rozważam płatna współpracę z paroma znanymi nazwiskami z branży). Będą tez konkursy i właśnie oficjalnie ogłaszam pierwszy z nich :)

Zadanie jest proste – napiszcie, co zmienilibyście w wyglądzie, funkcjonowaniu i tematyce magazynu kminek.pl? Nagrodzone zostaną trzy najprzenikliwsze i najciekawsze analizy z komentarzy.

Za pierwsza zaliczkę od sponsora, która wpłynęła już na moje konto zakupiłem na poczet konkursu następujące nagrody (mam nadzieję, że ich wybór jest w jakiejś części zgodny z Waszymi gustami):

I nagroda – iPod Shuffle 4gen 1GB srebrny

iPod Shuffle 4gen 1GB srebrny

II nagroda – słuchawki Creative Aurana Live!

słuchawki Creative Aurana Live!

III nagroda – zestaw 3 książek informatycznych

zestaw książek informatycznych

Zapraszam do udziału w konkursie i życzę wszystkim uczestnikom powodzenia! Wyniki zostaną opublikowane w przeciągu paru dni.

Cała historia ze sponsorem, konkursem i nagrodami to żart w ramach Projektu Prima Aprilis :) Ogromne dzięki za opinie, zwłaszcza dla Jarka.

-----

Wydrukowano z: https://www.kminek.pl/kminek-ma-sponsora-konkurs-z-nagrodami/

© 2007-2019 kminek.pl